HISTORIA NASZEJ HODOWLI

Nasza przygoda z ogarami rozpoczyna się w roku 2005.
    Ktoś po drugiej stronie Polski szuka domu dla 14 miesięcznej ogarczycy. Decyzja zapada: "Jedziemy!". Po przejechaniu 600 km widzimy przed sobą piękną, dostojną i lekko spłoszoną młodą damę Rewię Nadbużańskie Granie na co dzień wołaną "Pasja". Dość szybko przyzwyczaiła się do nas i do naszego życia w dużym mieście jakim jest Wrocław.
    Niedługo potem rozpoczęliśmy przygodę na ringach wystawowych. Podczas tych występów poznaliśmy mnóstwostwo sympatycznych ludzi, którzy podobnie jak my pokochali tę rasę. To właśnie oni przekonali nas do podjęcia starań o uprawnienia hodowlane. Nie trwało to długo. Pasja przeszła testy psychiczne, przegląd hodowlany i w jej rodowodzie pojawił się wpis "suka hodowlana".
    Potem przyszedł czas na wymyślanie nazwy hodowli inaczej przydomka hodowlanego. W tym okresie przeprowadziliśmy się do Niemczy i otaczające nas krajobrazy podsunęły nam pomysł na nazwę. "Niemczańskie Wzgórza" będą odpowiednim przydomkiem ;)
    Od tego czasu minęło już kilka lat, które przyniosły wiele szczęśliwych, lecz czasami i trudnych chwil. Mamy nadzieję, że w jakimś małym stopniu przyczynimy się do popularyzacji tej pięknej, polskiej rasy i dzięki nam inni ludzie zostaną właścicielami tych wspaniałych przyjaciół.


Kasia i Tomek

Numer telefonu do Kasi: 500370525

Licznik odwiedzin: Countomat - licznik oraz statystyki webowe (Statystyki i Analiza danych, Wykresy, Licznik, Dane statystyczne) Designed by: ITspecialist.com.pl